ביטוח נסיעות לחו"ל עם ביטוח נסיעות לתרמילאים

באמצעות אורן סטשובר סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות עם מצב רפואי קיים

תוכן עניינים

זה לא מקרה שישראלים רבים מוצאים את המפלט בחוץ לארץ, אנחנו חיים במדינה לא פשוטה, לחוצה והאמת, כנראה שבכל העולם, כולנו עובדים קשה יותר מבעבר. הרצון לחוות, ליהנות ממקומות חדשים, להרגיש שאנחנו יכולים לחיות, כל אלו הופכים את החשק לטוס לעז ומתוק. אם אתם סובלים ממחלה כרונית כזו או אחרת, אנחנו שמחים לספר לכם שגם לכם יש כתובת. קיימת האפשרות לבטח אתכם באופן מיוחד, בהתאם לצרכים שלכם בלי שתיאלצו לטוס עם חשש. ביטוח מצב רפואי קיים הוא מה שצריך להבין את היתרונות שלו, אבל בהחלט מדובר על חבילה מומלצת ורלוונטית.

למי נכון לבחור ביטוח מצב רפואי קיים

מי שסובלים ממחלה שיש לה משמעויות בחיי היום יום אבל לא פוגעת באופן משמעותי באיכות החיים. למשל, חולי סכרת, הסובלים מקוצר נשימה, מי שיש להם אלרגיה לחומרים מסוימים, חולים מסרטן בתפקוד גבוה, חולים במחלות לב וכן הלאה. מדובר על קבוצה גדולה של מי שנדרשים לליווי רפואי באופן שוטף, אבל הם מי שבהחלט יכולים לצאת, לטייל, לקיים אורך חיים רגיל. כל אלו כדאי להם להרחיב את פוליסת הביטוח מפוליסה רגילה לכזו שעונה גם לצרכים מיוחדים למי שסובלים ממחלות כאלו.

מה היתרונות של הרחבת פוליסת הביטוח

היתרונות בהרחבה של פוליסת הביטוח הם רבים. נתחיל באמירה קצרה, הנכונה תמיד. התפקיד של פוליסת הביטוח הוא לשמור עליכם ולדאוג לכך שתהיו מוגנים גם כשאתם לא בארץ. בישראל כולנו מכוסים בפוליסה של קופת החולים, על ידי הביטוח הלאומי ועוד. כך שגם אם משהו קורה, יש לנו למי לפנות. בחוץ לארץ הדברים שונים. קודם כל כי הרבה יותר יקר להביא מטופל מחו"ל לטיפול בארץ, במקרים חמורים. הסיבה השניה היא שבארץ אחרת כל הביטוחים שלכם לא באמת תקפים. לכן, הרחבה של פוליסת הביטוח, בייחוד אם אתם עונים להגדרה מיוחדת, היא מה שיכול לשמור עליכם במידה ומשהו משתבש ויש משהו לא בסדר.

אל תשכחו להביא את המסמכים הרפואיים הדרושים

אם אתם סובלים ממכלה כרונית ואתם מעוניינים לבחור פוליסת ביטוח מצב רפואי קיים, חשוב להביא את המסמכים הרפואיים שיאפשרו לנו למצוא לכם את החבילה המתאימה. אם לא יהיו לנו כל הפרטים, אנחנו לא נוכל לתת לכם את השירות המקצועי ביותר שיש. למשל, אישור מהגורם המטפל כי אתם יכולים לצאת לטיול בחוץ לארץ. אנחנו צריכים להבין אילו תרופות אתם לוקחים כדי שנוכל להיערך, במקרים חמורים.

הפרוצדורה פשוטה ואתם יכולים לטוס רגועים

זו אמנם בירוקרטיה וזה אמנם תהליך מורכב במידה מסוימת, אבל הפרוצדורה הטכנית פשוטה בהרבה ממה שנדמה לכם. אם אתם צריכים, אתם תמיד יכולים לערוך שיחה עם נציג. נשמח להסביר לכם את הכל כדי שתוכלו לבחור את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

שיתוף:
עוד בהקשר לביטוח נסיעות עם מצב רפואי קיים.
מאמרים נוספים
ביטוח נסיעות לאוקראינה
ביטוח נסיעות לאוקראינה

לטייל בחוץ לארץ באחריות זה להבטיח כי אתם מכוסים מבחינה ביטוחית. בין אם אתם רוצים לטייל באוקראינה, לבקר בקבר של רבי נחמן או שמא אתם

ביטוח נסיעות לטורקיה
ביטוח נסיעות לטורקיה

טורקיה היא יעד מבוקש ולא סתם. טורקיה היא מדינה בעלת עושר של נופים, אנשים טובים, אוכל נפלא. הערים הגדולות, אנקרה, אזמיר, אינסטמבול, לכל אחת מהן

ביטוח נסיעות לחולה כרוני
ביטוח נסיעות לחולה כרוני

החולים במחלה כרונית גם לא צריכים להיות חולים במחלה קשה במיוחד. זו יכולה להיות תולעת בבטן, כמו במקרה של קרוהן למשל. יש מי שחולים במחלות