ביטוח נסיעות לחו"ל עם ביטוח נסיעות לתרמילאים

באמצעות אורן סטשובר סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות סקי – כל המידע שאתם זקוקים לו

נוסעים לחופשת סקי? מתלבטים איך לבחור ביטוח נסיעות סקי? ריכזנו עבורכם מידע חשוב

כל חופשת סקי מתחילה בחיפוש אחר ביטוח סקי המשתלם והטוב ביותר. ביטוח סקי הוא ביטוח נסיעות שכולל בתוכו כיסוי גם לפעילות סקי ופעילות ספורט חורף.

כידוע, סקי עלול להיות ספורט מסוכן, ורבים מאוד חווים פציעות במהלך חופשות הסקי. לכן, חשוב מאוד לקנות ביטוח נסיעות אמין, שכולל כיסוי מלא עבור פעילות הסקי והאקסטרים שתבצעו בחופשה.

מדוע חשוב ביטוח נסיעות סקי?

ראשית, צריך להבין שביטוח נסיעות לחופשת סקי הוא שונה מאוד מביטוח נסיעות רגיל. חופשת סקי היא לא עוד חופשה רגילה, אלא היא חופשה שכרוכים בה סיכונים רבים. חופשת סקי עלולה להיות מאוד בלתי צפויה, במיוחד אם אתם לא מנוסים, ואתם עלולים לחוות פציעה או פגיעה. לכן, ביטוח נסיעות סקי הוא ביטוח יקר יותר מביטוח חופשה רגיל ואפילו במקרים מסוימים, יותר יקר מביטוח נסיעות לארה"ב.

ביטוח סקי מכסה את כל סוגי הספורט באתרי הסקי כולל סנובורד, קרוס קאנטרי, מזחלות, אופנועי שלג ועוד. סוגי הספורט האלה מלאים באקסטרים, והם מחייבים כיסוי ביטוחי מתאים. גם אם אתם מנוסים, הסיכוי לפציעות בחופשות אלה הוא גבוה מאוד.

ביטוח נסיעות סקי מכסה גם חילוץ והצלה בנוסף לכיסוי ההוצאות הרפואיות. חילוץ והצלה בחופשת סקי זה אלמנט חשוב מאוד, מכיוון שאם חלילה נפצעתם באמצע מסלול הסקי, לעיתים הדרך היחידה לפנותכם היא באמצעות מסוק. לכן, ביטוח חופשות סקי הוא חשוב ביותר, ולא ניתן לצאת לחופשת סקי בלעדיו.

מה מכסה ביטוח נסיעות סקי?

כפי שצוין, ביטוח נסיעות סקי מכסה את כל סוגי הספורט באתרי הסקי.

בנוסף, הביטוח מכסה גם שיפוי בגין אובדן ימי סקי. למשל, במידה ואתם מבטלים את החופשה עקב צריכים אישיים או היעדר שלג באתר הסקי, כל כספיכם יוחזר.

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות סקי רצוי להוסיף ביטוח כבודה, שיכסה גם את ציוד הסקי וגם את הציוד האישי במקרה של אובדן או גניבה. בנוסף, יש לוודא שהביטוח כולל כיסוי לצד שלישי, כך שאם פגעתם בשגגה באדם אחר הביטוח ישלם את ההוצאות הרפואיות עבורו.

הביטוח אמנם יכסה לכם את כל פעילות הסקי והספורט, אך במקרה בו אתם יורדים מהשביל המוגדר או פועלים בניגוד להנחיות האתר, הביטוח עלול שלא לכסות לכם פציעה במקרים אלו. לכן, יש להקפיד מאוד על הוראות האתר ועל פעילות בטוחה ומסודרת.

שימו לב- ביטוח ספורט חורף לא כולל סוגי ספורט אתגרי אחרים. לכן, אם אתם מתכננים סוגי ספורט נוספים עליכם לוודא שאתם מוסיפים כיסוי ספורט אתגרי לפוליסה.

כיצד בוחרים חברת ביטוח נסיעות סקי?

כאשר מגיעים לבחור חברת ביטוח נסיעות סקי יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים: מחיר, כיסוי, שירות ונוחות. הנה מה שצריך לקחת בחשבון בכל אחד הפרמטרים:

  • מחיר: מומלץ לבצע סקר שוק לפני שאתם בוחרים ביטוח נסיעות לסקי. חברות שונות מציעות מחירים שונים, בהתאם לכיסוי הביטוחי ולמוניטין של החברה. כמובן שמחיר זה לא הכל, אם חשובה לכם נוחות מעל הכל או כיסוי מלא ככל האפשר, תאלצו לשלם מעט יותר.
  • כיסוי: עליכם לבדוק מה רמת השתתפות העצמית במקרה של אירוע ביטוח שמציעה כל חברה, מה הכיסוי המקסימלי ומה מכסה בדיוק הביטוח. חברות ביטוח שונות מציעות כיסויים שונים ורמת השתתפות עצמית שונה.
  • שירות: עליכם לבדוק את הדירוג של החברה ולקרוא ביקורות של לקוחות. הביקורות באתרי האינטרנט הן מועילות מאוד ויעזרו לכם לקבל החלטה נכונה.
  • נוחות: יש לבדוק איך משלמים במקרה של אירוע רפואי. ישנן חברות שמציעות כרטיס אשראי או אפליקציה ייעודי לתשלום במקרה של אירוע רפואי. דברים מסוג זה הם נוחים מאוד וכדאיים ויש לקחת אותם בחשבון גם כן.

טיפ נוסף – התייעצו עם סוכן ביטוח!

טיפ אחרון שכדאי לזכור- התייעצו עם סוכן ביטוח לפני רכישת ביטוח נסיעות לסקי! סוכן ביטוח יכול להוזיל לכם את העלויות משמעותית על ידי התאמה אישית של הביטוח לצרכים שלכם. סוכן ביטוח ידע לאפיין בדיוק את הצרכים שלכם ולתפור לכם ביטוח נסיעות סקי במידה אישית.

סוכן ביטוח מקצועי יידע לענות לכם על כל השאלות, ויוכל למנוע רכישה של כיסויים מיותרים. יחד עם זאת, הסוכן גם יוודא שאתם רוכשים מספיק כיסויים עבור הנסיעה שלכם. הסוכן גם יוכל לסייע במקרים שמצריכים תביעה, ויעזור לכם להתנהל מול חברת הביטוח.

לסיכום- רכשו בחכמה ביטוח נסיעות לחופשת סקי

לסיכום, כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לסקי, חייבים לקחת בחשבון גורמים רבים וחשובים. ראשית, עליכם לוודא שאתם מכירים את הכיסוי בפוליסה. בנוסף, חושב לוודא שהכיסוי מתאים עבורכם ומכסה את התכניות שלכם.

שנית, כדאי לבחור בחכמה את חברת הביטוח ולהסתכל על ארבעה גורמים- מחיר, כיסוי, שירות ונוחות. לבסוף, ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם סוכן ביטוח לפני רכישת הביטוח, על מנת לקבל את הכיסוי הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר!

סיוע חירום 24/7 ברחבי העולם לבעלי ביטוח נסיעות לחו"ל בחברת פספורט קארד:

חברת פספורט קארד מקנה סיוע חירום 24/7 ברחבי העולם.

למה לבחור בביטוח נסיעות לחו"ל דרך פספורט קארד

מחירים מצויינים

ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף

מהיר וקל לקנות באינטרנט

קבלו כיסוי מיידי

טיפים ומאמרים מועילים

100% רכישה בטוחה ומאובטחת

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram