ביטוח נסיעות לחו"ל עם ביטוח נסיעות לתרמילאים

באמצעות אורן סטשובר סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לארצות הברית – כל מה שצריך לדעת

טסים לארצות הברית? המאמר הזה בשבילכם

אחד הדברים החשובים ביותר בכל טיסה לחו"ל הוא ביטוח בריאות. ביטוח בריאות מאפשר לכם לנסוע לחופשה בראש שקט, תוך ידיעה שבריאותכם נמצאת בידיים טובות ותזכה לכיסוי מלא על ידי חברת הביטוח. בארצות הברית ביטוח בריאות חשוב במיוחד מכיוון שעלויות הטיפולים הרפואיים במדינה יקרות מאוד. לכן, יש לבחור בקפידה את חברת הביטוח כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לארצות הברית.

מהם הקריטריונים החשובים בביטוח נסיעות לארצות הברית?

ישנם קריטריונים רבים בכיסוי ביטוחי לחו"ל, ובפרט לארצות הברית. הקריטריונים הללו משתנים בין החברות השונות. נסקור מספר קריטריונים מרכזיים:

  • גובה הכיסוי: גובה הכיסוי מתייחס לסכום הכיסוי המירבי להוצאות רפואיות שונות בחו"ל. עבור ביטוח לארצות הברית גובה הכיסוי נע בין 1 ל-5 מיליון דולרים, כאשר ישנן חברות שאף מציעות כיסוי בלתי מוגבל. יש לשים לב כי עבור ארצות הברית גובה הכיסוי לרוב גבוה משמעותית ממדינות אחרות, ולכן המחיר של ביטוח הנסיעות גבוה יותר. כשאתם בוחרים חברת ביטוח נסיעות לארצות הברית יש לשים לב לגובה הכיסוי, כאשר מומלץ לבחור כיסוי גבוה על מנת לכסות כל מקרה שלא יבוא. בנוסף, יש לוודא כי גובה הכיסוי כולל גם הוצאות הקשורות לנגיף הקורונה.
  • תכולת הכיסוי והרחבות: חברות שונות מציעות כיסויים שונים, כאשר הכיסוי הבסיסי לרוב מכסה כל מקרה חירום רפואי שאירע בארצות הברית.בנוסף, ישנן הרחבות שניתן להוסיף על הכיסוי הבסיסי. ההרחבה הנפוצה ביותר כיום היא הרחבת קורונה, שכוללת כיסוי עלויות במקרה של ביטול הנסיעה או דחיית הטיסה. עלות הרחבה לכיסוי קורונה לרוב תעלה בין 1 ל-4 דולרים ליום, ולכן חשוב לבצע השוואה בין החברות השונות במידה ואתם מעוניינים בכיסוי כזה.
  • חילוץ והצלה: רוב הביטוחים לארצות הברית ולחו"ל בכלל כוללים באופן אוטומטי כיסוי עבור חילוץ והצלה. כיסוי זה רלוונטי במידה ואתם מתכננים לטייל באזורים מרוחקים, או לבצע טיולים בטבע. כיסוי זה לרוב עולה כ-0.5 דולרים ליום, ובמידה ואינכם זקוקים לו ניתן לחסוך בעלות הביטוח על ידי הסרתו.
  • כיסוי למצב בריאותי קיים: ברוב חברות הביטוח, ישנו צורך להוסיף תשלום נוסף במידה ואתם מעוניינים לכסות מצב בריאותי קיים. במידה ואתם זקוקים לכך, יש חשיבות רבה לביצוע סקר שוק נרחב הן בנוגע לתוספת עלות הכיסוי והן בנוגע לגובה הכיסוי. כיסוי כזה לרוב יעלה לכם בין 0.5 ל-4 דולרים ליום.

מה עושים כאשר נוסעים ליעדים נוספים מלבד ארצות הברית?

כפי שציינו, הכיסוי לארצות הברית יקר יותר ממדינות אחרות. לכן, במידה ואתם מתכננים טיול ארוך בו תהיו חלק מהזמן בארצות הברית וחלק מהזמן במקומות אחרים כמו דרום אמריקה לדוגמא, יש צורך לפצל את הביטוח לשתי פוליסות שונות. כלומר, עליכם לרכוש פוליסה אחת עבור ארצות הברית ופוליסה נפרדת עבור דרום אמריקה, או כל מדינה אחרת אליה אתם נוסעים.

אילו רכיבים חשובים עבור סוגי טיול שונים?

  • טיול משפחתי בקרוואן: במידה ואתם נוסעים לטיול קרוואנים משפחתי, או מתכננים לשכור רכב במהלך הנסיעה לארצות הברית, חשוב מאוד לוודא שנכלל בביטוח רכיב של ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה ברכב שכור. הרכיב הזה מבטיח שבמקרה שביצעתם תאונה ברכב השכור או בקרוואן לא תידרשו להשתתפות עצמית. בנוסף, כאשר נוסעים לנסיעה משפחתית רצוי לכלול כיסוי של איבוד או גניבה של כבודה וכן ביטוח קורונה וביטול נסיעה.
  • טיול תרמילאים: במידה ואתם מגיעים לטיול תרמילאים בארצות הברית, רצוי מאוד לכלול ביטוח שכולל חילוץ והצלה. בנוסף, במידה ואתם מתכננים טיולים רגליים ארוכים או חוויות אקסטרים כלשהן, יש להוסיף לביטוח רכיב של ספורט אקסטרים על מנת להיות מכוסים באופן מלא.
  • טיול עסקים: עבור אנשי עסקים שמגיעים לארצות הברית, רצוי לכלול ביטוח שמכסה מקרים של גניבה או אובדן של כבודה, וכן כיסוי עבור המכשירים האלקטרוניים שלכם. בנוסף, קיימת אפשרות להוסיף רכיב של קבלת שירות 24 שעות ביממה, דבר שחשוב במיוחד עבור אנשי עסקים.

טיפ אחרון- תשלום הוצאות ללא ניירת

רכיב חשוב נוסף שרבים מפספסים אותו הוא הרכיב של אופן התשלום. כיום, ישנן מספר חברות שמציעות שירותים חדשניים במיוחד שיאפשרו לכם לשלם על ההוצאות הרפואיות ללא ניירת כלל, אלא ישירות מהנייד, האפליקציה או מכרטיס אשראי ייעודי. דבר זה הוא בעל יתרונות רבים והוא מונע התעסקות מיותרת ומספק מענה מידי באותו הרגע. בנוסף, לא תצטרכו לשאת בעלויות הרפואיות ולקבל החזר בהמשך, אלא הביטוח ישלם לכם כבר באותו הרגע. לכן, זה רכיב שיש לשים לב אליו בעת רכישת הביטוח.

לסיכום

לסיכום, כאשר בוחרים ביטוח נסיעות לארצות הברית יש לשים לב מה הביטוח מכסה, מה גובה הכיסוי, ומהן ההרחבות והכיסויים הנוספים. בנוסף, יש להתאים את הביטוח לסוג הטיול אותו אתם מתכננים ולהוסיף לו את הרכיבים המתאימים ביותר לביטוח שלכם. כך, כפי שתואר לעיל, במקרה לפיו נוסעים ליעדים נוספים מלבד ארצות הברית, יש לפצל את פוליסת הביטוח לשתיים – ולרכוש פוליסה ייעודית למדינת היעד הנוספת. לבסוף, מומלץ לרכוש ביטוח שכולל תשלום ללא ניירת, דבר שמהווה ייתרון גדול עבור מבוטחי הפוליסה.

סיוע חירום 24/7 ברחבי העולם לבעלי ביטוח נסיעות לחו"ל בחברת פספורט קארד:

חברת פספורט קארד מקנה סיוע חירום 24/7 ברחבי העולם.

למה לבחור בביטוח נסיעות לחו"ל דרך פספורט קארד

מחירים מצויינים

ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף

מהיר וקל לקנות באינטרנט

קבלו כיסוי מיידי

טיפים ומאמרים מועילים

100% רכישה בטוחה ומאובטחת

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Telegram