ביטוח נסיעות לחו"ל עם ביטוח נסיעות לתרמילאים

באמצעות אורן סטשובר סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות נשים בהיריון

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות נשים בהיריון הוא לא רק מה שאתן שואלות עליו, דעו כי נשים רבות בוחרות לנסוע במהלך ההיריון שלהן ובמידה רבה, בדרך כלל, אין עם זה שום בעיה. אנחנו כן נגיד כי בכל זאת, את נמצאת בסיטואציה שונה משל שאר הנוסעים בטיסה, כך שיש כמה דברים שאנחנו בכל זאת חייבים להתייחס אליהם כדי לשמור עלייך בטוחה. אם את בוחרת לטוס בזמן ההיריון, אל תדאגי, הכל בסדר. אנחנו נסביר לך הכל ונעשה סדר.

עד מתי לנשים בהיריון מותר לטוס

השאלה הנפוצה ביותר שעולה במקרה הזה היא עד מתי מותר לנשים לטוס. התשובה היא משתנה בין חברות הביטוח נסיעות ובין חברות התעופה. בדרך כלל, היריון תקין, מבוטח עד שבוע 32, כאשר מעבר לכך, צריך להבין כי מדובר על מצב חריג. מהצד השני, חברות התעופה מתירות, בדרך כלל, לטוס עד שבוע 34 כל עוד ההיריון תקין ואין בעיות. לאחר מכן, ישנן חברות תעופה שמאפשרות טיסה בשבוע 35, שוב, בליווי מכתב מאושר מהרופא המלווה את ההיריון.

למה מותר לטוס עד השבועות הללו בלבד? משום שמשבוע 36 למעשה, תמיד יכול להיות שתתרחש לידה. אמנם מדובר על שבוע מוקדם יחסית, יש נשים שיכולות להמשיך את ההיריון עוד חודש ויותר, אבל, אנחנו אף פעם לא רוצים לקחת את הסיכון שהלידה תתחיל כשהמטוס בין שמיים וארץ. אגב, כאשר אישה בהיריון מבקשת לטוס טיסה קצרה, בדרך כלל לא תהיה עם זה בעיה, במקרה של טיסות ארוכות, כשההיריון מתקדם, בהחלט צריך להבין כי מדובר על אירוע מורכב.

בכל מקרה, בטרימסטר הראשון והשני של ההיריון, בדרך כלל אין שום בעיה.

כאשר אתן בוחרות ביטוח נסיעות לנשים בהיריון, הקפידו להכין את המסמכים מראש

יש פער בין ביטוח נסיעות של היריון תקין ובין מי שמוגדרת כזו שההיריון שלה בסיכון. המטרה שלנו היא לשמור עליכן ועל העובר שלכן בריאים. לכן אנחנו פשוט לא יכולים לקחת סיכון. משום שאנחנו לא מכירים אתכן ואנחנו יודעים שהרופא המטפל בכם הוא מי שאתן סומכות עליו והוא זה שמכיר אתכן, אנחנו רוצים לשמוע על חוות דעתו. לכן, חשוב שתכינו את המסמכים מראש, מכתב אישור מהרופא המטפל, כל מה שאתן צריכות כדי לסיים עם התהליך בלי בזבוז זמן על מה שאפשר להכין מראש.

כמה המלצות לאישה הטסה בטרימסטר הראשון

לפעמים, זה קורה, את יכולה לטוס לחוץ לארץ כשאת לא בהיריון ולחזור כשיש משהו בבטן. בשלב הזה של ההיריון, בדרך כלל לא צריך להביא אישור מיוחד. אבל יכול להיות שיש לך בחילות בוקר ושאת לא מרגישה טוב כל כך. במקרה כזה היינו מציעים לבחור את שעת הטיסה בהתאם לשעות בהן את מרגישה טוב יותר. טיסה, בייחוד ארוכה, היא לא תמיד נוחה. לכן נסי לבחור אותה באופן כזה שתרגישי טוב ככל הניתן.

שיתוף:
עוד בהקשר לביטוח נסיעות נשים בהיריון.
מאמרים נוספים
ביטוח נסיעות לאוקראינה
ביטוח נסיעות לאוקראינה

לטייל בחוץ לארץ באחריות זה להבטיח כי אתם מכוסים מבחינה ביטוחית. בין אם אתם רוצים לטייל באוקראינה, לבקר בקבר של רבי נחמן או שמא אתם

ביטוח נסיעות לטורקיה
ביטוח נסיעות לטורקיה

טורקיה היא יעד מבוקש ולא סתם. טורקיה היא מדינה בעלת עושר של נופים, אנשים טובים, אוכל נפלא. הערים הגדולות, אנקרה, אזמיר, אינסטמבול, לכל אחת מהן

ביטוח נסיעות לחולה כרוני
ביטוח נסיעות לחולה כרוני

החולים במחלה כרונית גם לא צריכים להיות חולים במחלה קשה במיוחד. זו יכולה להיות תולעת בבטן, כמו במקרה של קרוהן למשל. יש מי שחולים במחלות